



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Базова основа для модульної системи накопичення енергії серії H; робоча температура від -20°C до +60°C; розміри 520 / 255 / 152.5 мм; вага 7.5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Voltsmile |
| Вес | 7.5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Чёрный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 255 / 152.5 мм |
| Серия | H |
| Тип устройства | Базова основа |
- Цена: 11 340 ₴
