


Описание
Характеристики
Информация для заказа
4Mp вулична циліндрична IP-відеокамера; роздільна здатність запису 2560*1440, 1-30fps; моторизований варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; горизонтальний кут огляду 94°-35.7°; матриця Fullhan 2K DSP+1/3" 4MP CMOS Sensor; чутливість: Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2; ІЧ-підсвічування 40 м; відеокодек H.264, H.265; протокол ONVIF; P2P; простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок Linklemo); порт Ethernet 1*RJ45, 10/100M 10-100 Base-T; запис за детекцією руху; підтримка режиму AP (точка доступу); живлення DC 12В (1А)/PoE; споживана потужність 5 Вт; ступінь захисту IP67; металевий корпус; робоча температура -30°C~+60°C; розміри 270 / 100 / 90 мм; вага 700 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 700 г |
| Відеокодек | H.264 І H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 94°-35.7° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 270 / 100 / 90 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм мм |
- Цена: 5 246 ₴
