
Описание
Характеристики
Информация для заказа
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 8Mp (3840*2160); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 104° горизонтальний, 55° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 50 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.02 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 9 Вт; 1 аудіовхід; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри 217.8 / 80.5 / 80.3 мм; вага 0.68 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Розміри | 217.8 / 80.5 / 80.3 мм |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Smart функції | Виявлення зниклих/залишених предметів, Детекція облич, Захист периметру, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Бренд | TVT |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Класс защиты | IP67 |
| PoE | Да |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Серия | E |
| Гарантія | 12 міс. |
| Аудіовходи | Да |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Bitrate | 64Kbps – 12Mbps |
| Кількість потоків | 3 |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
- Цена: 12 598 ₴
