
Описание
Характеристики
Информация для заказа
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 8Mp (3840*2160); моторизований об’єктив f=2.8-12 мм; кути огляду 97-32° горизонтальний, 57-18° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 70 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.01 Люкс @F1.4, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 12 Вт; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід, вбудований мікрофон; 1 відеовихід BNC; 1 тривожний вхід, 1 тривожний вихід; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри 278.3 / 100.2 / 88.7 мм; вага 1.04 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Виявлення фальсифікації відео, Захоплення облич, Класифікація цілей, Підрахунок цілей, Скупчення людей, Теплова карта |
| Бренд | TVT |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Видеовыход | 1 CVBS |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Аудіовиходи | Да |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Класс защиты | IP67 |
| PoE | Да |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Серия | E |
| Гарантія | 12 міс. |
| Аудіовходи | Да |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Bitrate | 64Kbps – 12Mbps |
| Кількість потоків | 3 |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Микрофон | Да |
- Цена: 16 941 ₴
