
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пульт керування PTZ-камерами – 4D-джойстик для встановлення передналаштувань або маршруту патрулювання; режими керування: PTZ, послідовний порт, платформа відеоспостереження; керування до 256 камерами в режимі PTZ; мережевий інтерфейс RJ45 10/100M; порти RS422, RS232; швидкість передачі 1200-19200bps; TFT LCD дисплей 320*240 пікселів; живлення DC12V 2A / PoE (IEEE802.3af), споживання 5 Вт; розміри 321 / 179.2 / 108.5 мм; вага 1.63 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb), RS232, RS422 |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Тип устройства | Пульт керування |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Дисплей | TFT |
| Розміри | 321 / 179.2 / 108.5 мм |
| Бренд | TVT |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
- Цена: 15 957 ₴
