
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний рупорний гучномовець з трансформатором; широкосмуговий, 5.25-дюймовий динамік; номінальна вихідна потужність 5-10 Вт; лінійний вхід 100 В/70 В; діапазон частот 70-20000 Гц; матеріал алюмінієвий корпус та металева решітка; кронштейн у комплекті; клас захисту IP66; розміри Ø 138 / 20.5 мм; вага 2 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2 кг |
| Выходная мощность | 5-10 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 130-15000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | Ø 138 / 20.5 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 2 114 ₴
