


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); номінальна напруга 48 В; номінальна ємність 5120 Втг; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; ресурс: >6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, RS232; в одну систему можна підключити до 16 акумуляторних модулів; настінний монтаж; захист від перерозряду, перезаряду, надмірного струму, короткого замикання, перегріву; розміри 420 / 600 / 175.5 мм; вага 48 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 5120 Втг |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485 |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 48 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний безперервний струм розряду | 100 А |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А (1 сек.) |
| Напряжение | 48 В |
| Напруга завершення заряду | 58.4 В |
| Потужність максимальна | 5120 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 420 / 600 / 175.5 мм |
| Термін роботи | 10 років |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип клем | M6 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 62 932 ₴
