



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вогнестійка розподільна коробка з класом вогнестійкості Е90; 6 керамічних клем діаметром 4 мм; напруга комутації 250 В, максимальний струм у лінії 15 А; 8 кабельних вводів; розміри 155 / 105 / 48 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 8 |
| Клас вогнестійкості | Е90 |
| Класс защиты | IP55 |
| Клеми | 6 полюсів Ø 4 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Максимальний струм у лінії | 15 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение коммутации | 250 В |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 155 / 105 / 48 мм |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
- Цена: 638 ₴
