


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий пристрій відчинення воріт з герконом з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya; голосове керування через Google Assistant та Amazon Alexa; відстань спрацювання геркона до 15 мм; живлення DC5V/2A; робоча температура -10C°~+50°C; розміри 60 / 45 / 23 мм, довжина кабелю геркона 5 м; блок живлення до комплекту не входить
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 5 В |
| Тип устройства | Розумний контролер відчинення воріт |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Установка | Зовнішнє |
| Розміри | 60 / 45 / 23 мм |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Wi-Fi | Да |
| Підключення | Бездротове |
- Цена: 915 ₴
