
Описание
Характеристики
Информация для заказа
DS-3T0306HP-E – ефективний некерований комутатор, основна функція якого – живлення IP-камер та іншого обладнання. Розподіляє потоки з підключених пристроїв, має блискавкозахист та інші корисні властивості. Пропускна здатність досягає 4,8 Гбіт щомиті. Усього є 4 порти для зовнішньої техніки. Можливе PoE-з'єднання на 300 метрів. Базується на металевому боксі з промисловим дизайном. Наявність захисту від замикань та різкого перенапруги дозволяє убезпечити відеокамери, забезпечивши їх стабільним струмом. Для повноцінного функціонування достатньо 65 Вт. DS-3T0306HP-E є незамінною складовою мережевих комплектів відеоспостереження, домофонії або датчиків для «Розумного дому». Має буферну пам'ять та підтримку кількох стандартів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Производитель | Hikvision |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 48 - 57 В DC, 1.35 A |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Рабочая температура | -30 °C - 65 °C |
| Количество портов | 5 |
| Мощность | 65 Вт |
| Розміри | 158 × 101 × 31 мм |
| Бренд | Hikvision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | порти 3 і 4 - 300 м |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| SFP-порти | 1 SFP |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
- Цена: 3 225 ₴
