



Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Light Vision VLC-8230WIA
Light Vision VLC-8230WIA - 3Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц), з подвійним підсвічуванням ІЧ+LED; роздільна здатність запису 2304*1296 пікселів; об’єктив f=4 мм; матриця 1/2.9" CMOS; відеокодек H.264; ІЧ-підсвічування 20 м + LED-підсвічування 15 м; кут повороту 0-270°, кут нахилу 0-80°; вбудовані мікрофон і динамік, двостороннє аудіо високої якості; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини на карту micro SD (до 128 Гб); живлення DC 12V/1.2A; пластиковий корпус; ступінь захисту IP65; робоча температура -20°C~+60°C; розміри 150 / 155 / 100 мм; вага 365 г.
Характеристики Light Vision VLC-8230WIA:
- Бренд Light Vision
- Тип пристрою IP PTZ-відеокамера
- Роздільна здатність камери 3 Мп (2304x1296)
- Кути повороту / нахилу 270°/ 80°
- Повідомлення Повідомлення на мобільний телефон
- Кути огляду камери 72°
- Мікрофон Так
- Динамік Так
- Зовнішній вигляд PTZ (Speed Dome)
- Стандарт передачі сигналу IP
- Матриця 1/2.9" CMOS
- Тип об'єктива Монофокальний
- Фокусна відстань 4 мм
- Тип підсвічування LED, ІЧ
- Дальність підсвічування 15 м – LED, 20 м – ІЧ
- Відеокодек H.264
- Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
- Підтримка мобільного застосунку CareCamPro
- Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
- Smart функції Виявлення людини, Виявлення руху
- Wi-Fi Так
- Інтерфейси передачі даних 1x RJ45 10/100M
- Живлення DC 12 В
- Тип встановлення відеокамери Вуличне
- Клас захисту IP65
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір Білий
- Робоча температура -20 °C ~ +60 °C
- Робоча вологість 10 - 90%
- Розміри 150 / 155 / 100 мм
- Вага 365 г
- Гарантія 12 міс.
- Країна виробник товару Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Купольный |
| Применение | Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/2.9" |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Формат сжатия | H.264 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Состояние | Новое |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 15 м |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Угол обзора по горизонтали | 72 град. |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP65 |
| Угол поворота | 270 град. |
| Угол наклона | 80 град. |
| Питание | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 365 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 150 / 155 / 100 мм |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ИК |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Smart функції | Інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається |
| Бренд | Light Vision |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Динамік | Да |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Класс защиты | IP65 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Wi-Fi | Да |
| Микрофон | Да |
- Цена: 1 119 ₴
