

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ajax FEG-3.7 3.7В 2500мА·год 9.25Вт·год
Ajax FEG-3.7 3.7В 2500мА·год 9.25Вт·год - 2 піновій акумулятор, розроблений спеціально для використання з системами безпеки Ajax, включно з Ajax Hub, Hub Plus, Hub 2. Напруга 3.7 В, ємність: 2500 мА⋅год, енергія: 9.25 Вт⋅год. Акумулятор забезпечує надійне та стабільне живлення хаба Ajax для його безперебійної роботи у разі вимкнення електроенергії.
Характеристики Ajax FEG-3.7 3.7В 2500мА·год 9.25Вт·год:
- Тип АКБ : Li-Ion
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 2500 мА⋅год
- Потужність: 9.25 Вт⋅год
- З дротом 20 мм+А 2502Н-3Р
- Розміри: 9.7 x 35 x 64 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Выходное напряжение | 3.7 В |
| Минимальное выходное напряжение | 3.7 В |
| Выходная мощность | 9.25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 9.7 мм |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Вес | 0.064 кг |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Напряжение | 3.7 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2500 А·ч |
- Цена: 599 ₴
