




Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Trinix PSU-1203LED(P) LiFePO4
Trinix PSU-1203LED(P) LiFePO4 - блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 13.8/14.4 В – вибирається джампером; номінальний вихідний струм 3 A; максимальна вихідна потужність 72 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; ККД 88%; сумісний з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) АКБ; місце під акумуляторну батарею 12 В/7 А·год; струм заряду акумуляторної батареї 2 А; настінний монтаж; пластиковий бокс; розміри 228 х 195 х 78 мм.
Характеристики Trinix PSU-1203LED(P) LiFePO4:
- Бренд Trinix
- Тип пристрою Блок безперебійного живлення
- Тип ДБЖ Імпульсний
- Вихідна напруга 13.8 В, 14.4 В
- Вихідний струм 3 А
- Вихідна потужність 72 Вт
- Вхідна напруга 190-265 В
- Кількість каналів навантаження 1
- Тип акумулятора LiFePo4, GEL, AGM
- Ємність акумулятора 7 Ah
- Струм заряду акумуляторної батареї 2 А
- Тип виконання Пластиковий бокс
- Тип захисту Від глибокого разряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір Білий
- Робоча температура -20 °C - +50 °C
- Розміри
- 228 х 195 х 78 мм
- Вага 1.25 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Индикация | Световая |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 7 мАч |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ток заряда | 2 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 190 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Выходное напряжение | 14.4 В |
| КПД, не менее | 88 % |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 228 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Высота | 78 мм |
| Вес | 1.25 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Тип корпуса | Негерметичный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип защиты | Від глибокого разряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Выходной ток | 3 А |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Бренд | Trinix |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
- Цена: 1 572 ₴

