


Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 20 А·год; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 10 А / розряду 20 А; кількість циклів: > 4000; тип клем F3; клас захисту IP55; розміри 181 / 76 / 170 мм; вага 2.1 кг.
Характеристики Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4:
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 20 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 10 А; максимальний струм розряду: 20 А.
- Тип клем: F3.
- Розміри: 181 / 76 / 170 мм.
- Вага: 2.1 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Напряжение | 12.8 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 181 мм |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Розміри | 181 / 76 / 170 мм |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний безперервний струм розряду | 10 А |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Внутрішній опір | B-P-RDS ≤ 40 мОм |
| Потужність максимальна | 256.0 Вт·год |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | ≥4 000 |
- Цена: 3 750 ₴
