

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ajax XK-953580 для Hub 2 (4G), Rex 2 3,7V 3000mAh 11.1Wh
Акумулятор Ajax XK-953580 для Hub 2 (4G), Rex 2 3,7V 3000mAh 11.1Wh - 3 піновій літій-іонний полімерний акумулятор, що перезаряджається, для охоронних централей системи безпеки Ajax та ретранслятора, ємністю 3000 мАг, з робочою напругою 3.7 В, потужністю 11.1 Вт/г. Сумісний з централями Ajax Hub 2 (4G),ReX 2.
Акумулятор Ajax XK-953580 для Hub 2 (4G), Rex 2 3,7V 3000mAh 11.1Wh:
- Тип АКБ: Li-Ion
- Бренд: Ajax
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 3000 мА⋅год
- Потужність: 11.1 Вт| год
- 3 дротими 20 мм
- Розміри: 107 x 35 x 6.4 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax Systems |
| Страна производитель | Украина |
| Выходное напряжение | 3.7 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 107 мм |
| Высота | 6.4 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вес | 0.1 кг |
- Цена: 748 ₴
