


Qualvision QV-IDS4783AV white
Qualvision QV-IDS4783AV white - 7-дюймовий FullHD 1080P IPS AHD монітор із сенсорними кнопками. Підтримка TVI/CVI/AHD 1080P/720P/CVBS викликних панелей та камер. Запис відео, наявність функції детекції руху, інтерком. Колір білий.
Характеристики QV-IDS4783AV white:
|
Розмір екрана (діагональ) |
7' |
|
Тип екрану |
Ємнісний TFT LCD |
|
Формат відеосигналу |
AHD / CVI / TVI / CVBS з дозволом1080Р / 720Р |
|
Зв'язок домофон-панель |
4-х дротова |
|
Довжина лінії зв'язку |
Панель виклику - 100 м (ф 0.65) |
|
Розмова з відвідувачем |
Гучний зв'язок (HandsFree) |
|
Камери/панелі, що підключаються |
2 / 2 |
|
Підключення додаткового монітора |
до 5 шт |
|
Підключення додаткової аудіотрубки |
Так |
|
Пам'ять |
Вбудована підтримка microSD до 128Гб |
|
Графічне меню GUI |
Так |
|
Підключення до телефонної лінії |
Ні |
|
Мелодія виклику |
Вибіркові 16 мелодій MP3, підтримка 1 індивідуальної мелодії MP3 |
|
Колір корпусу |
Білий |
|
Матеріал корпуса |
ABC пластик |
|
Тип кріплення |
Накладний |
|
Напруга живлення |
АС 100 - 240 В DC 14,5 В / 0.8А |
|
Споживана потужність |
Режим очікування – 3 Вт Режим розмови – 12 Вт |
|
Діапазон робочих температур |
0 °С - +40 °С |
|
Габаритні розміри |
222 x 154 x 15 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qualvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Тип установки | Накладной |
| Интерфейс | Проводной/Беспроводной |
| Количество абонентов | 1 |
| Связь с абонентом | Громкая связь |
| Входы для подключения | 2+2 |
| Наличие блока памяти | Да |
| Регистрация событий | Фото/Видео |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Монитор | |
| Монитор | IPS |
| Размер монитора | 7 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Формат видео | PAL |
| Подсветка экрана | Да |
| Дополнительные | |
| Подсветка клавиш | Да |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Питание замка от устройства | Да |
| Подключение дополнительного монитора | Да |
| Подключение дополнительной трубки | Нет |
| Подключение дополнительной вызывной цветной видеопанели | Да |
| Подключение дополнительной камеры | Да |
| Подключение интерфона | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 12 В |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 222 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Высота | 15 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 4 599 ₴
