



Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Dahua DH-P5AE-PV-4G
Dahua DH-P5AE-PV-4G - 5 МП поворотна IP-відеокамера з вбудованим мікрофоном, динаміком і звуковой та світловой сигналізацією. Обладнана 1/2.8" CMOS матрицею, фокусна відстань 4 мм. Має інтерфейси 4G. Підтримка карт Micro SD до 256 ГБ. Живлення DC12V/1A. Колір білий.
Характеристики DH-P5AE-PV-4G:
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 81.27°; В: 47.73°; Д: 94.41 |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0 ° -345°; нахил: 0 °- 80° |
| Відео компресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+; H.264B;H.264M;H.264H;MJPEG(Sub Stream 1) |
| Кількість потоків | 2 |
| Роздільна здатність відео | 5M/1080p/720p/640 × 360; D1/VGA/CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/1080p/720p/640 х 360 – 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/VGA/CIF – 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD карта 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудовий динамік |
| Мережеві інтерфейси | 4G:Power class3:23dBm±2dB |
| Тригери тривоги | прохід та вторгнення, виявлення людини, автоматичне відстеження, виявлення транспортних засобів, SMD 3.0 |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Живлення | DC12В 1A |
| Потужність споживання | 3-9 Вт |
| Робоча температура | -30°C - + 55°C |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° до 345 °; Нахил: від 0° до +90 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 141 x ф111 мм |
| Вага | 500 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 24 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 220 x 145 мм |
| Вага брутто | 0.76 кг |
.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Купольный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/2.8″ |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Формат сжатия | H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | ICR |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 30 м |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2880x1620 |
| Количество мегапикселей | 5 Мп |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Угол обзора по вертикали | 47.73 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 81.27 град. |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 345 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Высота | 141 мм |
| Вес | 500 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
- Цена: 4 680 ₴
