
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PoliceCam Penguin-180 HD
PoliceCam Penguin-180 HD — мегапіксельна внутрішня відеокамера в самобутньому білому пластиковому корпусі, що зовні скидається на імператорського пінгвіна — це цифрова wi-fi камера для побудови простих охоронних систем і цілодобового внутрішнього спостереження.
Ця ip камера може працювати в таких режимах:
- охоронна сигналізація.
- відеоняня.
- камера відеоспостереження з віддаленим переглядом на телефоні або комп'ютері.
Відмітні риси PoliceCam Penguin-180 HD:
- Оптика — В Penguin-180 HD використовується об'єктив «Риб'яче око» з фокусною відстанню 1,44 мм, що забезпечує кут огляду 180°. Завдяки мегапіксельній матриці-сенсору камера спостереження забезпечує якісне панорамне зображення, яке задовольнить Ваші вимоги.
- Звук — Ця камера має надчутливий мікрофон, що дасть Вам змогу також контролювати аудіо в приміщенні, що спостерігається.
- Функція подвійного мовного потоку (у камеру, крім мікрофона, вбудований динамік), яка підтримується цією камерою, дає змогу вести переговори on-line з людиною, яка перебуває безпосередньо поруч від камери. Наявність аудіо інформації істотно підвищує цінність відео ряду.
- Нічне знімання — камера спостереження з легкістю справляється як зі зніманням за низької освітленості, так і зі зніманням у повній темряві. Відеокамера Penguin-180 HD PoliceCam обладнана ІЧ-підсвіткою, яка забезпечує якісне ч/б знімання в нічну пору.
- Датчик руху — Ця функція дає змогу перетворити камеру спостереження на повноцінний охоронний пристрій.
- У разі якщо на об'єкті, що спостерігається, виявлено рух, камера автоматично вмикає сирену та відправляє на смартфон повідомлення з фотографією тривожної події.
- Архівація відео/аудіо — Весь відео- та аудіопотік, який надходить із цією відеокамерою спостереження, можна зарядити (записати) на мікро SD-карту обсягом до 64 GB.
- Програмне забезпечення — для цієї IP Wi-Fi камери розроблене оновлене програмне забезпечення IEye, яке істотно полегшує настроювання відеокамери. Цього ПЗ гідно оцінять власники Android та iOS пристроїв, а також користувачі десктопної версії.
- Функція P2P — це окрема «фішка» цієї камери. Для віддаленого доступу до цієї камери тепер немає потреби мати статичний IP-адрес. Функція P2P кардинально спростила під'єднання до цієї камери з будь-якої точки світу. Розроблене ПЗ дає змогу контролювати кілька відеокамер, які розташовані в різних точках світу.
До комплекту постачання входить:
- Камера IP WI-FI PoliceCam Penguin-180 HD;
- USB кабель;
- Блок живлення;
- Інструкція;
- Монтажний комплект.
Характеристики PoliceCam Penguin-180 HD:
| Особливості | |
| Перегляд через мобільні пристрої | Підтримуються мобільні пристрої на базі iOS, Android. Встановіть на смартфон програму IEye з Play Market (для Android) або App Store (для iOS). Також можна використовувати програми COT Pro+, MyBaby. |
| Перегляд через PC | Підтримуються всі ОС Windows, перегляд через програму CMS |
| Сервер | Використовується хмарний P2P сервер |
| Об'єктив | 1.44 мм "риб'яче око" |
| ІЧ-підсвітка | 8 ІЧ-діодів |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 10 м |
| ІЧ-підсвітка | вбудована |
| Підтримка microSD карти | до 64GB |
| Простота в експлуатації | Plug & Play |
| Системні | |
| Основний процесор | GW8135S |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Відео | |
| Тип сенсора | 720P 1.0M CMOS |
| Тип відеосигналу | PAL / NTSC |
| Відеостиснення | H.264 |
| Стандарти | Onvif, NetIP |
| Якість кадру | 1280*720 |
| Швидкість записування | 20fps |
| Скриншот | Підтримується |
| Детекція руху | Підтримується |
| Запис | |
| Режими запису | за розкладом/за тривогою/трилодобовий |
| Записування на носії | microSD карта / через CMS на ПК / NVR |
| Аудіо | |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Тривоги | |
| Тип тривоги | Детекція руху |
| Режими сповіщення про тривогу | Буззер/запис/відсилка фото на email/посилання push повідомлень на смартфон |
| Мережеві | |
| WiFi | Підтримується, 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, P2P, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IPv6 |
| Налаштування Wi-Fi | Smart link |
| Максимальна кількість пристроїв, що одночасно під'єднуються до камери | Підтримує максимум 5 пристроїв |
| Інші | |
| Живлення | DC 5V-1A |
| Температурний діапазон | Температура: -5°C~ +60°C/Вологість: менш ніж 90% |
| Габарити | 80*80*120 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PoliceCam |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Роздільна здатність (Мп) | 1 |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 1.44 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 180 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 180 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Живлення | DC 5V-1A |
| Тип матриці | 720P 1.0 M CMOS |
- Ціна: 2 216 ₴
